Akvária, terária a zahrady na míru. Design & Aquarium.

Filtrace vnější

Filtrace v praxi: vnitřní filtrace, vnější filtrace závěsná, vnější filtrace tlaková, vnější filtrace přepadová, vnější filtrace skrapěcí.


Rychle tekoucí filtrace aerobní / nitrifikační procesy

Pomalu tekoucí filtrace anaerobní / denitrifikační procesy

 

Mechanická filtrace zachycuje hrubé nečistoty z vody


Biologická filtrace: biologické procesy probíhají komplikovaně. Jejich průběh závisí na teplotě, obsahu kyslíku a druhu organického znečištění. Bakterie usazené na filtračním médiu s velkým povrchem, odbourávají organické znečištění.

 

Chemická filtrace na sebe váže jedovaté látky obsažené ve vodě. Tak zvané absorbenty.

DETAIL PRODUKTU

Filtr FLUVAL FX-6 vnější

Vhodný pro akvária do 1500 l.

Nový vnější filtr Fluval FX-6 má výkon čerpadla 3500 litrů vody za hodinu a má ohromující filtrační kapacitu média, která produkuje nejčistší a nejzdravější vodu vůbec.
Filtrační média lze snadno umístit do odnímatelných zásobníků košů médií, které jsou ve středu vícestupňové filtrace. Koše jsou precizně navrženy k odstranění nečistot z vody, čímž je filtrace účinnější.
Koše pojmou celkem 5,9 l médií a lze je štosovat v přesné kombinaci vrstev, pro co nejlepší vodu v akváriu. Každá z nich je obložena pěnovou vložkou pro efektivní mechanickém předčištění při filtrování. Snadné otvírání pomocí rukojeti umožňuje zvednout a oddělit koše rychle a snadno, takže běžná údržba je jednodušší.
 
8000 Kč s DPH


Další fotografie produktu:Pozor! Společnost Design & Aquarium si vyhrazuje veškerá práva. která Vám nebyla výslovně udělena.
Výrobky Design & Aquarium jsou chráněny ochranou známkou, zapsanou do rejstříku na UPV od 30.3. 2006.
Designová akvária, terária a zahrady na míru. 3D projekt součástí realizace.
Design & Aquarium = profesionální designová akvária.